Informacje Prasowe


CTPartners partnerem CIONET Polska

ctp_cionet_web

CTPartners nawiązała partnerską współpracę z CIONET Polska, dynamicznie rozwijającą się społecznością IT Executives, reprezentujących największe przedsiębiorstwa i instytucje publiczne.

 

CIONET działa od ponad 10 lat i animuje życie społeczności liczącej już prawie 6000 CIO, CTO oraz IT Executives na całym świecie. Polska społeczność zrzesza ponad 330 IT Executives – dyrektorów i członków zarządów odpowiedzialnych za obszar technologii i cyfryzacji w dużych przedsiębiorstwach i instytucjach publicznych. Korzystają oni z międzynarodowych i lokalnych usług CIONET m.in. poprzez specjalistyczny serwis online, uczestnictwo w cyklicznych spotkaniach tematycznych i konferencjach, udział w grupach tematycznych oraz projektach badawczych.

„CIONET skupia środowisko, z którym CTPartners jest nierozerwalnie związane od początków swojej działalności, inicjując debatę poświęconą kierunkom rozwoju cyfrowego biznesu w Polsce i na świecie. Dzięki niej przedstawiciele kadry zarządzającej czy największych przedsiębiorstw w kraju zyskują wartościową platformę pozwalającą na wspólną wymianę wiedzy i doświadczeń.” – powiedział Andrzej Tarasiewicz, prezes CTPartners SA.

Do CIONET Polska należą przedstawicie wszystkich sektorów gospodarki. Nad rozwojem i programem merytorycznym oferowanym społeczności czuwa rada programowa – Advisory Board. W jej skład wchodzą obecnie przedstawiciele m.in Alior banku, BPH, Bunge Polska, Carrefour, DHL Parcel, ING, MAiC, LOT, Onet, PKO BP, PKP PLK, SGH, Tauron.

Istotą CIONET Polska jest stwarzanie możliwości wymiany doświadczeń między przedstawicielami kadry zarządzającej, którzy na co dzień stawiają czoła wyzwaniom transformacji technologicznej
i biznesowej. Uczestnictwo w dialogu z liderami biznesowymi i IT jest jednym z filarów strategii CTPartners. Nasz nowy partner wzbogaca naszą społeczność o wyjątkowe kompetencje i doświadczenia, zdobyte w wielu projektach realizowanych we współpracy z największymi firmami i organizacjami w Polsce .”
– powiedział  Krzysztof Frydrychowicz, wiceprezes CIONET Polska.

Udział w społeczności jest bezpłatny. Działalność CIONET jest wspierana przez partnerów biznesowych.

Powrót
Informacje o cookies | Znaki towarowe
© CTPartners S.A. 2000-2016
WordPress Image Lightbox