Aktualności


CTPartners w Asseco Data Systems – tworzymy unikalną na polskim rynku ofertę szkoleń i usług doradczych

21 września 2016
Senior executive shaking a colleague's hand while in a meeting

CTPartners w Asseco Data Systems – tworzymy unikalną na polskim rynku ofertę szkoleń i usług doradczych

Senior executive shaking a colleague's hand while in a meeting 21 września 2016

Cały czas rozwijamy się, aby móc jeszcze lepiej obsługiwać naszych Klientów. Dlatego pragniemy już dziś poinformować o nadchodzących w 2017 roku zmianach w naszej firmie, których następstwem jest połączenie spółek: CTPartners SA i Asseco Data Systems S.A.

Połączenie obu spółek odbywa się na zasadach partnerskich i polega na umiejętnym zespoleniu dwóch podmiotów o szerokich kompetencjach. Jego efektem będzie wzmocnienie spółki Asseco Data Systems S.A. zespołem ekspertów CTPartners SA.

Jesteśmy przekonani, że czerpiąc z najlepszych praktyk i doświadczeń oraz korzystając z synergii wynikającej z integracji podmiotów, będziemy mogli dostarczać Państwu usługi o jeszcze wyższej efektywności i jakości. Dzięki większemu potencjałowi, ogólnopolskiej skali działania, dużego know-how oraz bardzo dobrej znajomości potrzeb Klientów, Asseco Data Systems S.A. będzie mogło zaproponować jeszcze wyższy poziom obsługi dotychczasowych Klientów i stanie się dla Państwa jeszcze lepszym partnerem do współpracy.

Oficjalne połączenie spółek nastąpi 1 stycznia 2017 roku, ale już dziś rozpoczynamy bardzo ścisłą współpracę. Oferować będziemy wspólną, unikalną na polskim rynku ofertę szkoleń, która łączy wieloletnie doświadczenie Pionu Szkoleń Asseco Data Systems S.A. z doświadczeniem i doskonałą kadrą ekspercką CTPartners SA.

Dotychczasowi Klienci CTPartners uzyskają dostęp do szkoleń IT autoryzowanych przez wiodących producentów sprzętu i oprogramowania (Microsoft, CISCO, Oracle, Novell), szkoleń wspierających rozwój kompetencji kluczowych z punktu widzenia realizacji zadań biznesowych na różnych poziomach organizacyjnych oraz autoryzowanych szkoleń specjalistycznych skierowanych do osób wykorzystujących w codziennej pracy systemy oraz usługi zaprojektowane i dostarczone przez firmy z grupy kapitałowej Asseco.

Zobacz pełną ofertę szkoleń…

Klienci Asseco Data Systems uzyskają dostęp do kompleksowych usług szkoleniowych i doradczych, które wspierają rozwój kompetencji menedżerów i specjalistów IT odpowiedzialnych za zwiększanie efektywności procesów i przeprowadzanie złożonych zmian. Będą mogli również czerpać z doświadczeń projektowych ekspertów i trenerów, które – obok światowego know-how – wykorzystywane są w CTPartners do budowy programów szkoleniowych i realizacji szkoleń.

Obecnie trwają prace nad realizacją powyższych planów. Zapraszamy już teraz do śledzenia naszych przygotowań na stronach: assecods.pl, ctpartners.pl oraz oficjalnych profilach w portalach społecznościowych.

Szczegółowych informacji udzieli nasz Zespół Sprzedaży – zapraszamy do kontaktu

 Powrót
Informacje o cookies | Znaki towarowe
© CTPartners S.A. 2000-2016
WordPress Image Lightbox