Aktualności


ITIL4 Managing Professional Transition

21 maja 2020
MPT

ITIL4 Managing Professional Transition

MPT 21 maja 2020

Co powinny zrobić osoby i organizacje, które stosują poprzednią wersję ITIL? Jak powinny rozpocząć swoje przejście na ITIL 4?

Nie chodzi tu o przejście z przestarzałej wersji ITIL do aktualnej. Chodzi o wsparcie w przyjęciu i zastosowaniu zasad i narzędzi opisanych w ITIL 4 w sposób, który tworzy realną wartość dla organizacji.

AXELOS opublikował whitepaper ITIL 4 Enterprise Transition, w którym przedstawia główne zmiany wprowadzone w ITIL 4 oraz zalecenia dotyczące tego, od czego zacząć tranzycję całego przedsiębiorstwa. Zalecenia zostały podzielone na trzy części: zanim zaczniesz, zaczynasz i kontynuuj zmiany.

Pobierz whitepaper ITIL 4 Enterprise Transition: https://www.axelos.com/case-studies-and-white-papers/itil-4-enterprise-transition-white-paper

Film na temat ITIL4 MPT od Axelos: https://youtu.be/7uMeNjxH2F4

 

Zapisz się na szkolenie ITIL 4 Managing Professional Transition (potocznie zwane Bridge) by poznać nowy ITIL od podszewki. Szkolenie jest przeznaczone wyłącznie dla:

  • Posiadaczy certyfikatu ITIL Expert,
  • LUB osób, które uzyskały minimum 17 punktów ze szkoleń ITIL 3,
  • LUB osób, które zgromadziły minimum 15 punktów ze szkoleń ITIL 3 i posiadają certyfikat ITIL 4 Foundation.

 

Kurs ITIL4 MPT łączy najlepsze praktyki ITSM w łańcuch(y) wartości usług; skupia się na doświadczeniach klienta i mapuje podróż klienta od eksploracji rynku po realizację wartości; przyśpiesza biznes wykorzystując zdobycze Agile i DevOps; uczy przeprowadzania zmian organizacyjnych; wprowadza w świat digital.

 Powrót
Informacje o cookies | Znaki towarowe
© CTPartners S.A. 2000-2016
WordPress Image Lightbox