Aktualności


Jak efektywnie zarządzać zespołem IT?

8 marca 2018
mfl_5194_1

Jak efektywnie zarządzać zespołem IT?

mfl_5194_1 8 marca 2018

 

Empowerment – upełnomocnienie, to skuteczny sposób zarządzania zespołami i zupełnie nowa rola lidera.

Empowerment, czyli realny wpływ pracowników na podejmowane decyzje, poczucie wartości wykonywanej pracy oraz atmosfera zaufania pozwalają skutecznie budować i motywować zespół – mówił o tym nasz ekspert Michał Florys, podczas wystąpienia na V edycji konferencji Zarządzanie Zespołami IT organizowanej przez Computerworld.

Motywacja pracowników do działania to duże wyzwanie dla pracodawców. Prześcigają się oni w budowaniu coraz bardziej atrakcyjnych warunków, które niezależnie od wynagrodzenia za pracę, mają wspierać rekrutację i utrzymanie wartościowych pracowników. Wszystko po to by inspirować, motywować i wspierać kreatywność.

Empowerment, może być skuteczną metodą budowy przywiązania pracowników do zespołu i firmy oraz motywacji do działania. Dokładnie takie podejście promuje ruch DevOps, który integruje ludzi, procesy i technologię w całym strumieniu wartości. DevOps to kultura pracy, której – zaryzykuję stwierdzenie – tak na prawdę wszyscy chcemy. Tego właśnie uczymy na naszych szkoleniach DevOps Foundation, Certified Agile Service Manager (CASM), Lean IT Foundation i na symulacji DevOps – The Phoenix Project.– powiedział Michał Florys

Wywiad z Michałem  -> obejrzyj

Artykuł Michała na temat Empowerment -> przeczytaj

Relacja z konferencji Zarządzanie Zespołami IT – > obejrzyj

 

 

 Powrót
Informacje o cookies | Znaki towarowe
© CTPartners S.A. 2000-2016
WordPress Image Lightbox