Aktualności


Jak zbudować podstawy pod model DevOps?

7 sierpnia 2018
devoops webinaria

Jak zbudować podstawy pod model DevOps?

devoops webinaria 7 sierpnia 2018

Gdzie się nie ruszyć, wszyscy mówią „DevOps”. Jedni nieśmiało, szeptem, inni na głos, odważnie. DevOps to rewolucja kulturowa w zarządzaniu IT, która dzieje się tu i teraz. Trudno ją zignorować. DevOps to milowy krok w kierunku zwinnej organizacji i obietnica drastycznego przyśpieszenia wprowadzania zmian w produktach i usługach. DevOps to zwinny rozwój, testy, utrzymanie i – oczywiście, przede wszystkim – zwinnie działający biznes.

Naprawdę warto dzisiaj wiedzieć, co to jest DevOps, jak wykorzystać to co oferuje i jak zbudować podstawy pod wysokowydajną organizację.

Zapraszamy 21 sierpnia 2018 r. o godz. 10:00 na pierwszy z cyklu webinarów poświęconych modelowi DevOps, podczas którego Michał Florys opowie o tym Jak zbudować podstawy pod model DevOps?

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych modelem DevOps, a w szczególności osoby pracujące przy projektach – dowiecie się co się dzieje z Waszymi produktami po skończonym projekcie.

Agenda:

  1. Co to jest DevOps i wysokowydajna organizacja?
  2. Dlaczego DevOps i dlaczego teraz?
  3. Jak zacząć podróż do modelu DevOps?
  4. Dla kogo DevOps, dla kogo DevOps Foundation?
  5. Dlaczego DevOps Institute?
  6. Wartości i pryncypia DevOps
  7. ITIL 4.0 (DevOps inside?)

Udział w webinarze jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Webinar potrwa 60 min.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Michał_Florys

Michał Florys – kierownik linii biznesowej Usługi IT i Bezpieczeństwo Informacji.

Od ponad 15 lat wspiera organizacje IT w transformacji do modelu usługowego, w którym klient i dostarczana mu wartość są w centrum zainteresowania. Pracuje z klientami nad skuteczną komunikacją i integracją Biznesu i Informatyki. Kładzie nacisk na kulturę organizacyjną, rolę lidera w zespole oraz empowerment. Akredytowany trener ITIL, DevOps, Lean IT.

 

 

Nagrania z webinarów dostępne są na naszym kanale YouTube

 Powrót
Informacje o cookies | Znaki towarowe
© CTPartners S.A. 2000-2016
WordPress Image Lightbox