Webinar: Co nowego w TOGAF® wersji 9.2?


szkolenia-webinar-togaf

TOGAF® 9 to najbardziej znane ramy zarządzania architekturą korporacyjną. Historia TOGAF® sięga lat 90. i wciąż ewoluuje, by uwzględnić bieżące trendy w architekturze korporacyjnej. W kwietniu 2018r.  The Open Group™ – organizacja będąca właścicielem metody TOGAF® – ogłosiła wydanie aktualizacji TOGAF® 9 do wersji 9.2.

Webinarium jest adresowane do wszystkich, którzy są zainteresowani zmianami w TOGAF® – zarówno tych, którzy już posiadają certyfikat TOGAF® 9 jak i tych, którzy planują zapoznać się z metodą w najnowszej wersji. Podczas webinarium dowiemy się o tym, na czym w ogólności polegają zmiany w TOGAF® oraz szerszy kontekst tych zmian, czyli czego można się spodziewać w dalszym rozwoju TOGAF® 9.

Zapraszamy 29 listopada 2018 r. o godz. 10:00 na webinarium pt.: „Co nowego w TOGAF® wersji 9.2?”

 ZAREJESTRUJ SIĘ

Agenda:

  1. Zmiany w metodyce w aktualizacji 9.1 do 9.2.
  2. TOGAF® Library – czym jest?
  3. Co zmienia się w certyfikacji oraz jak wpływa na istniejące uprawnienia?

miroslaw-prywataWebinar poprowadzi Mirosław Prywata

Ekspert zarządzania projektami oraz architektury korporacyjnej w firmie Asseco Data Systems. Posiada wieloletnie doświadczenie w doradztwie i wsparciu klientów w przeprowadzaniu zmian, projektów oraz transformacji. W swojej pracy wykorzystuje ugruntowane metodyki z obszaru architektury korporacyjnej oraz zarządzania projektami i programami. Jest akredytowanym i doświadczonym trenerem AgilePM®, PRINCE2® oraz TOGAF®.

 

 

Udział w webinarze jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Webinar potrwa 45 min.

Zarejestruj się

Informacje o cookies | Znaki towarowe
© CTPartners S.A. 2000-2016
WordPress Image Lightbox