Akredytacje


itil_training_organization_logo_peoplecert-rgb

Wysoki poziom i jakość oferowanych szkoleń Asseco Data Systems S.A. (dawniej: CTPartners) z zakresu ITIL® potwierdzają uprawnienia Akredytowanej Jednostki Szkoleniowej (Accredited Training Provider) nadane przez Peoplecert – jeden z instytutów egzaminacyjnych ITIL® licencjonowanych przez AXELOS – oficjalnego akredytora ITIL®. Akredytowane szkolenia prowadzimy od kwietnia 2005 roku.

prince2_training_organization_logo_peoplecert-rgb

Asseco Data Systems S.A. (dawniej: CTPartners) posiada status Accredited Training Organisation (ATO) w zakresie PRINCE2®, nadany przez Peoplecert, co umożliwia nam organizację akredytowanych szkoleń i egzaminów PRINCE2® Foundation oraz PRINCE2® Practitioner

msp_training_organization_logo_peoplecert-rgb

Asseco Data Systems S.A. (dawniej: CTPartners) posiada status Accredited Training Organisation (ATO) w zakresie  MSP®, nadany przez Peoplecert co umożliwia nam organizację akredytowanych szkoleń i egzaminów z tego obszaru.

lita_logo_accredited

Asseco Data Systems S.A. (dawniej: CTPartners) posiada status Accredited Training Organisation (ATO) w zakresie metodyki Lean IT nadany przez Peoplecert, co umożliwia nam organizację akredytowanych szkoleń i egzaminów z tego obszaru.

Agile Project Management logo

Asseco Data Systems S.A. (dawniej: CTPartners) posiada status Accredited Training Organisation (ATO) Agile Project Management nadany przez APMG, co umożliwia nam organizację akredytowanych szkoleń i egzaminów z tego obszarów.

resilia_training_organization_logo_peoplecert-rgb

Asseco Data Systems S.A. (dawniej: CTPartners) – jako pierwsza w Polsce firma szkoleniowa uzyskała status Accredited Training Organisation (ATO) w zakresie RESILIA™ nadany przez Peoplecert co umożliwia nam organizację akredytowanych szkoleń i egzaminów z tego obszaru.

m_o_r_training_organization_logo_peoplecert-rgb

Asseco Data Systems S.A. (dawniej: CTPartners) posiada status Accredited Training Organisation (ATO) nadany przez Peoplecert w zakresie metodyki M_o_R, co umożliwia nam organizację akredytowanych szkoleń i egzaminów z tego obszaru.

PMI logo

Posiadamy status Global PMI Registered Education Provider (PMI® R.E.P.), tym samym dołączyliśmy do grona elitarnych ośrodków szkoleniowych, polecanych przez Project Management Institute, jako dostawca najwyższej jakości szkoleń z zakresu zarządzania projektami. Status Global PMI® R.E.P. jest dowodem wysokiego poziomu świadczonych usług.

PMBOK® Guide, PMI®, PMP® są zarejestrowanymi znakami handlowymi Project Management Insitute, Inc. PMBOK® Guide, PMI®, PMP® are the registered trade marks of the Project Management Insitute, Inc.

ISTQB International logo

Asseco Data Systems S.A. (dawniej: CTPartners) przeszła proces akredytacyjny i spełniła wymagania Stowarzyszenia Jakości Systemów Informatycznych otrzymując prawo do organizacji szkoleń i egzaminów „ISTQB Certyfikowany Tester – Poziom Podstawowy”. The International Software Testing Qualification Board (ISTQB) umożliwia organizację Międzynarodowej Kwalifikacji w Testowaniu Oprogramowania. Przygotowana przez SJSI Kwalifikacja na Poziom Podstawowy kierowana jest do każdego zaangażowanego w testowanie oprogramowania.

togaf9-accr-trainingcourse

Szkolenia TOGAF®9 są prowadzone przez Asseco Data System we współpracy z BiZZdesign i są akredytowane przez The Open Group

brmp-ato-logo

Asseco Data Systems S.A. (dawniej: CTPartners) posiada status Accredited Training Organisation (ATO) w zakresie Business Relationship Management, nadany przez APMG co umożliwia nam organizację akredytowanych szkoleń i egzaminów z tego obszaru.

prince2_agile_training_organization_logo_peoplecert

Asseco Data Systems S.A. (dawniej: CTPartners) posiada status Accredited Training Organisation (ATO) w zakresie  PRINCE2® Agile, nadany przez Peoplecert co umożliwia nam organizację akredytowanych szkoleń i egzaminów z tego obszaru.

NASI PARTNERZY


Informacje o cookies | Znaki towarowe
© CTPartners S.A. 2000-2016
WordPress Image Lightbox